Szkolne Koło CARITAS

Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

Aktualności
Centrum Mistrzostwa Informatycznego- zajęcia dla klas VI-VIII PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Informujemy, że  uczniowie kl. 6-8 mogą uczestniczyć w dodatkowych zajęcia z informatyki, podczas których będą uczyć się myślenia algorytmicznego oraz programowania. Zajęcia będą się odbywać w piątki w godz. 13.15÷14.50. Bliższych informacji udziela prowadzacy zajęcia p. Antoni Orszulak. 

 
Harmonogram odwozów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 25 października 2021 20:44

Aktualny harmonogram odwozów ze szkoły znajduje się pod linkiem:

Harmonogram odwozów

Poprawiony: poniedziałek, 25 października 2021 20:53
 
Event ekologiczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Dnia 21 października 2021r. uczniowie klas drugich zostali zaproszeni przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej na event ekologiczny " EKO Czchów - myślimy o przyszłości". Celem spotkania było poszerzenie i utrwalenie wiadomości ekologicznych związanych z naszą planetą.

Więcej…
 
Śmiech to zdrowie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W pierwszy piątek października obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Uśmiechu. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”. Z tej okazji w Publicznej Szkole Podstawowej w Czchowie odbył się „Dzień Uśmiechu”. Wszyscy w tym dniu ubrali się na żółto, a uczennice rozdawały wszystkim naklejki z uśmiechami i słodkości. Pedagog szkolna przeprowadziła lekcje o tym „ Jak rozśmieszyć kogoś do łez” i Uśmiechnięte pomysły- integracja na wesoło.

Więcej…
 
Puk , puk …To ja pierwszaczek! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

1 października w PSP w Czchowie odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. W tym dniu 34 dzieci zostało oficjalnie przyjętych do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć, liczyć, recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było pasowanie na ucznia wielkim ołówkiem przez Dyrektor Szkoły Barbarę Wojkiewicz.

Więcej…
 
Odkrywam Małopolskę - Krynica PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do projektu pn. „Odkrywam Małopolskę”, którego celem jest umożliwienie uczniom ze szkół podstawowych z terenu Małopolski udziału w zorganizowanych wycieczkach szkolnych. Jest on współfinansowany przez Województwo Małopolskie. Dzięki niemu uczniowie naszej szkoły brali udział w wycieczkach, podczas których poznawali wspaniałe dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze regionu, kształtowali i zaspokajali potrzeby poznawcze a także aktywnie spędzali czas.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 103

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa

BIP11
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.