Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

Aktualności
"Nałogom mówimy NIE" Szkolny Piknik Profilatyczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20190709 09373712 czerwca 2019r. na hali sportowej w Czchowie obył się profilaktyczny piknik  pod hasłem "Nałogom mówimy NIE" . Spotkanie miało charakter integracyjny i stwarzało warunki do miłej i bezpiecznej zabawy. W trakcie imprezy odbywały się różnorodne konkurencje sportowe i gry zespołowe. Najmłodsze dzieci korzystały z dmuchanej zjeżdżalni. Spotkanie poprzedzone było pokazem ratownictwa medycznego przeprowadzonym przez naszego absolwenta, Michała Skorupskiego oraz projekcją filmów profilaktycznych. Ponadto pedagog i nauczyciele przeprowadzali w klasach pogadanki dotyczące profilaktyki tytoniowej, narkotykowej, alkoholowej oraz zdrowego odżywania i wypoczynku, organizowane były spotkania z pielęgniarką i policjantem. Przygotowany został punkt informacyjny z ciekawymi materiałami edukacyjnymi. Wszyscy uczestnicy spotkania mieli zapewniony ciepły posiłek.

 
IV Gminny Turniej Językowy „Mistrzowie języków Obcych” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Po raz czwarty już nasza szkoła była areną zmagań najlepszych językowców w gminie Czchów. 28 maja zaproszone delegacje z 6 szkół gościły w naszych murach, by stanąć w szranki o tytuł Indywidualnego Mistrza Języków Obcych oraz najlepszej szkoły. Rywalizacja rozpoczęła się od testu indywidualnego, który sprawdzał ogólną wiedzę uczniów z języka angielskiego i języka niemieckiego w zakresie gramatyki, leksyki oraz wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych.

Więcej…
 
Warsztaty językowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniach od 29 maja do 2 czerwca uczniowie naszej szkoły gościli, już po raz kolejny, na warsztatach językowych EUROWEEK- Szkoła liderów. Program ten cieszy się niesłabnącą popularnością wśród młodych miłośników języka angielskiego, nie dziwi więc , że w tym roku aż tak liczna grupa -44 uczniów – skorzystała z oferty tego obozu językowego. W tym roku warsztaty językowe odbywały się w Dusznikach Zdroju- przepięknej miejscowości wypoczynkowej na Dolnym Śląsku. W trakcie pobytu mogliśmy rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne, ponieważ wolontariusze, którzy prowadzili zajęcia mówili tylko w języku angielskim. Był więc to dla nas wspaniały sprawdzian tego, czy wiedza, którą nabyliśmy w trakcie roku szkolnego zaowocuje w praktycznym jej wykorzystaniu.

Więcej…
 
" Jak nie czytam, jak czytam" Ogólnopolski Dzień Czytelnictwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

sawickaJuż 7 czerwca zapraszamy na wielką akcję czytelniczą pt  "Jak nie czytam, jak czytam". Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie znana pisarka, Monika Sawicka.

Poniżej program imprezy:

Godz. 8.00 – 9.40 -  Spotkanie edukacyjne z pisarką, panią Moniką Sawicką - „O zawodzie pisarza oraz przyjaźni i odpowiedzialności połączone z kampanią społeczną -klasy I

Godz. 9.00 – 9.30 – Młodzież czyta dzieciom   (młodzież gimnazjalna czyta dzieciom z zerówki).

Godz. 9.50 – 11.30 - Warsztaty dziennikarskie z pisarką, Moniką Sawicką – klasy V

Godz. 9.50 – Pobijamy rekord w czytaniu! Wszyscy uczniowie ( z wyjątkiem klas V) przez godzinę lekcyjną czytają swoje książki.

Godz. 10.45- 11.40 – Przemarsz przez Rynek i rozdawanie ulotek promujących czytelnictwo.

Godz. 11.45 – 13.15- warsztat plastyczno -literacki prowadzony przez Monikę Sawicką (dla klas IV) -MOJA KSIĄŻKA MARZEŃ

 
Spełniamy dziecięce marzenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 01 czerwca 2019 09:08

plakat zuzia 1

Poprawiony: sobota, 01 czerwca 2019 09:11
 
Sukces w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

JozefPajor1Z dumą i radością informujemy, że uczeń klasy 8b naszej szkoły- Józef Pajor został finalistą tegorocznego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych. Pierwszy etap konkursu odbył się w październiku w naszej szkole, gdzie spośród ośmiorga uczestników czworo przeszło do etapu rejonowego. Etap rejonowy udało się pokonać już tylko Józkowi i to właśnie on, 13 marca, reprezentował nasza szkołę  podczas konkursu w jednej z krakowskich szkół podstawowych. Test konkursowy był trudny ,sprawdzał kompleksowo wiedzę z zakresu języka angielskiego, nie tylko gramatykę i słownictwo, ale również wiedzę o kulturze Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Józek poradził sobie z nim bardzo dobrze i uzyskał tytuł finalisty. Tytuł ten jest konsekwencją wielkiego zaangażowania, pracy i wysiłku, który włożył w przygotowania do konkursu. Gratulujemy finaliście i Pani mgr Sylwii Dymek przygotowującej ucznia do konkursu.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 67

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa

BIP11
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.