Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

Aktualności sportowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 16 grudnia 2013 09:19

spooortUczniowie naszej szkoły biorą udział w licznych zawodach szkolnych i międzyszkolnych. Opiekunami uczniów są nauczyciele wychowania fizycznego: Ryszard Sikora i Angelika Kuryło. A oto krótki przegląd sportowy:

Biegi przełajowe na 1000m

Zawody te odbyły się 20 września na stadionie w Czchowie. Na starcie stanęli najlepsi uczniowie z okolicznych szkół. Nasza szkoła może być dumna, gdyż 8 uczniów zakwalifikowało się do zawodów powiatowych, które odbyły się 4 dni później w Brzesku. Szkoda tylko, że nasz „lider” Patryk Białek z powodu choroby nie mógł brać w nich udziału. Zrewanżował się za to 31 października w Jadownikach zdobywając pierwsze miejsce podczas zawodów organizowanych przez Brzeskie Towarzystwo Sportu pokonując rywali, którzy na co dzień trenują lekkoatletykę. Reprezentantami szkoły na zawodach powiatowych byli: Klaudia Karpiel, Paulina Marszałek, Natalia Nowak, Wojciech Ciślak, Sebastian Włodarz, Wojciech Woźniak, Krzysztof Kozdrój

Turniej halowy piłki nożnej

21 października na hali sportowej w Czchowie odbyły się rozgrywki Czchowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. W tych rozgrywkach brało udział 6 drużyn. Uczniowie naszej szkoły zdobyli I miejsce i tym samym zakwalifikowali się do powiatowych rozgrywek, które odbyły się w Szczurowej. Tam też pokazali, że są w dobrej formie zdobywając III miejsce i przywożąc ze sobą medale. W skład drużyny weszli: Wojciech Ciślak, Kamil Szkaradek, Dariusz Turek, Filip Pawłowski, Krzysztof Kozdrój, Marcel Chmura, Wojciech Woźniak, Patryk Białek, Norbert Brzęk.

Turniej szachowy

Dnia 27 listopada odbył się turniej szachowy w Zespole Szkół i Przedszkoli w Domosławicach. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów, w tym troje z nich zakwalifikowało się do rozgrywek powiatowych, które odbędą się 13 grudnia. Uczestnicy:Patryk Białek, Konrad Kozdrój, Norbert Brzęk, Marcel Chmura

Zawody pływackie

8 listopada na brzeskim basenie I miejsce w powiecie w zawodach pływackich zdobył Marceli Jędryka. Marceli wziął także udział w ogólnopolskim sprawdzianie wytrzymałości fizycznej w Tarnowie zdobywając I miejsce na dystansie 400m i II miejsce na 200m. Warto również wspomnieć o Mikołajkowych zawodach z których również nasi uczniowie nie wrócili z pustymi rękoma– Marceli Jędryka II miejsce oraz Weronika Kusion VII.

Poprawiony: poniedziałek, 16 grudnia 2013 21:52
 

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa

BIP11
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.