Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

Gminny konkurs "Mistrz Matematyk Klasy Trzeciej" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

25 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs „MISTRZ MATEMATYK KLASY TRZECIEJ” zorganizowany przez Marię Motykę -koordynatora GZ Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej przy współpracy Pani Dyrektor Barbary Wojakiewicz. W konkursie wzięło udział 14 uczestników laureatów szkolnych konkursów z terenu Gminy Czchów oraz gościnnie laureaci z PSP nr 4 z Bochni. 

P1250360 Kopiowanie  P1250361 Kopiowanie  

 

Uczniowie przez 60 minut pisali test składający się z 12 zadań z zakresu programowego edukacji matematycznej I etapu kształcenia. Komisja oceniła testy i wyłoniła gminnego „Mistrza Matematyki Klasy Trzeciej”. Został nim Talarek Arkadiusz z PSP w Domosławicach ( nauczyciel Grażyna Wojnicka).II miejsce zdobył: Piotr Urbańczyk z PSP w Tymowej( nauczyciel Magdalena Bednarek) . III miejsce zdobyli: Kołodziej Grzegorz, Mamiak Marcelina z PSP w Jurkowie ( nauczyciel Natalia Góra), Gabriela Cebula, Kajetan Kanownik z PSP w Czchowie ( nauczyciel Zofia Sroka).Wyróżnienie otrzymali: Leszczyńska Magdalena z PSP Tworkowa( nauczyciel Marta Potoczek), Stanisław Trojak, Ignacy Grzybacz z PSP nr4 w Bochni (nauczyciel Edyta Bilska, Kinga Wojcieszko).Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.W powiatowym konkursie w PSP nr4 w Bochni reprezentowali naszą gminę Kajetan Kanownik z PSP w Czchowie i Kołodziej Grzegorz z PSP w Jurkowie gdzie obydwaj zdobyli I miejsce otrzymując w powiecie bocheńskim tytuł „Mistrza Matematyki Klasy Trzeciej”.Gratulujemy wszystkim laureatom uzdolnień matematycznych i zwycięstwa.

Koordynator: Maria Motyka

 


 

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa

BIP11
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.