Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego , aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

20 września obchodziliśmy po raz pierwszy w naszym oddziale przedszkolnym Dzień Przedszkolaka. Jest to nowe święto, które zapoczątkowane zostało w 2010 roku przez placówki w Łodzi, natomiast trzy lata później Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ustanowił Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.

Głównym celem imprezy jest promocja wychowania przedszkolnego wśród środowiska lokalnego oraz wzbudzenie w dzieciach dumy z przynależności do wielkiej grupy przedszkolaków w Polsce. Ten dzień postanowiliśmy przeżyć troszkę inaczej niż zwykle. Celem było dostarczenie wszystkim dzieciom okazji do świętowania, wesołej zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem. W sali dzieci otrzymały kolorowe znaczki z napisem " Dzień Przedszkolaka" i baloniki. Wychowawca złożył przedszkolakom najserdeczniejsze życzenia i zaprosił do wspólnej zabawy. Dzieci uczestniczyły w wielu zabawach muzyczno- ruchowych oraz tańcu i zabawach z balonami. Ozdabiały także flamastrami według własnego pomysłu kolorowe baloniki i rysowały swój portret. Na zakończenie uroczystości złożyły Przysięgę Przedszkolaka i otrzymały pamiątkowy Dyplom Super Przedszkolaka. Dodatkową nagrodą był odblask za znajomość zasad bezpieczeństwa i Kodeksu Przedszkolaka. Impreza udała się znakomicie. Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenie. Mamy nadzieję, że Dzień Przedszkolaka na stałe zagości w harmonogramie imprez przedszkolnych i będzie corocznie obchodzone..

 

 

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa

BIP11
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.