Licznik odwiedzin

SKS2020
Tenis stołowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez sks
001-Profilowe-tenis10 grudnia został rozegrany powiatowy turniej tenisa stołowego. Zarówno gminę jak i Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy VIII - Anna Bryniak i Zuzanna Skwarło. Turniej w Sufczynie, bo tam był rozgrywany, przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. Niestety naszym uczennicom nie udało sie zająć miejsca na podium - może w przyszłym roku będzie lepiej!

Badminton PDF Drukuj Email

FB IMG_1574621463993W czwartek 14 listopada zostały rozegrane gminne zawody drużynowe w badmintona. Miejscem rozgrywek była hala sportowa w Złotej. Naszą Szkołę reprezentowali – w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej: Anna Bryniak oraz Nina Rozciecha, natomiast w kategorii Igrzysk Dzieci – Zuzanna Dudek i Julia Mogilska. Obie pary ukończyły turniej na III miejscu – serdecznie gratulujemy!!!

Koszykówka 3x3 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
140 331 października w hali sportowej Szkołyy Podstawowej nr 3 w Brzesku odbyły sie powiatowe zawody w koszykówkę 3x3 rocznik 2006. Chłopcy w składzie: Nowak Wiktor, Dziedzic Jakub, Stańczyk Wiktor, Janicki Krystian i Kozdrój Bartłomiej znaleźli sie w pierwszej grupie razem z Jasieniem i Maszkienicami. Mecze trwały po 8 minut a rywalizacja była bardzo zacięta. Ostatecznie z awansu z grupy cieszyli się nasi rywale. Naszej drużynie należą się słowa uznania za chęć udziału i podjęcia walki!

Halowa piłka nożna PDF Drukuj Email
reprezentacja nożna29 października w hali sportowej w Czchowie odbyły się gminne zawody w halowej piłce nożnej. Nasza reprezentacja w składzie: Jarzmik Kamil, Gurgul Joachim, Roczniak Daniel, Nieć Tomasz, Nosek Tomasz, Osada Jakub i Zelek Mateusz pomimo determinacji i ambitnej walki oraz chęci do gry nie odniosła żadnego zwycięstwa i ostatecznie uplasowała się na VI miejscu. Dzień później odbyły się zawody powiatowe, do których przystąpiliśmy w roli gospodarza. Miejsce nieobecnego Mateusza Zelka zajął Adrian Łabno. Niestety i tym razem nie poszło po naszej myśli i po meczach grupowych musielismy już wracać do domu. Może w przyszłym roku uda nam się odegrać:)