Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

ZHP 2016
Święto zucha PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20170603 124534 CopyW sobotę, 3 czerwca w przepięknej, bo pełnej słońca pogodzie , zuchy z naszej szkoły wraz z druhną Bernadetą Bacą i druhną Marią Motyką przybyli do harcówki w Piaskach – Drużkowie, by wziąć udział w obchodach Święta Zucha. Uroczystość ta była okazją do wspólnej zabawy i spotkania się z innymi gromadami. Na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek. W zaledwie kilka chwil po przybyciu zuchy przeniosły wszystkich znajdujących się na obozie w świat bajek. Z wielkim zaangażowaniem wcielili się w rolę, prezentując swoje umiejętności aktorskie. Bajeczne kostiumy sprawiły, że przedstawienie to bardzo się podobało.

Więcej…
 
"XVI Przegląd Piosenki Harcerskiej Mokrzyska 2017" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 06 czerwca 2017 10:34

SAM 7222 Copy24 maja 2017r.  zuchy i harcerze z naszej szkoły wzięły udział w "XVI Przegląd Piosenki Harcerskiej Mokrzyska 2017". Zastęp zuchów wraz z solistą Gabrielem Jędryką i zastęp harcerzy z solistką Marceliną Górą wystąpili na scenie i zaśpiewali piosenki zuchowe i harcerskie. Było nas tam wiele i atmosfera wspaniała.Harcerze zdobyli I miejsce za co zostali nagrodzeni  statuetką Komendanta Hufca.Od organizatora  w nagrodę otrzymali piłkę. Gratulujemy!

Poprawiony: środa, 07 czerwca 2017 06:36
 
VI Międzynarodowy Turniej Piłkarski SCOUT CUP 2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 7185 CopyW dniach 19-20-21maja w Krakowie obył się VI Międzynarodowy Turniej Piłkarski SCOUT CUP 2017. Organizatorem Turnieju był Hufiec ZHP Nowa Huta. Harcerze z DH ZHP „Czchowskie Orły” z naszej szkoły w składzie: Grzegorz Zięba –kapitan, Błażej Nadolnik, Kacper Marszałek, Filip Ptak, Gurgul Jan, Piotr Czyżycki, Mikołaj Kurzacz, Mateusz Kowalczyk, Krzysztof Kołodziej-bramkarz rozegrali mecze w I kategorii wiekowej. W sobotę wygrali wszystkie mecze i zakwalifikowali się do niedzielnego finału. Po rozegraniu meczu z PRERIĄ zajęli II miejsce i otrzymali srebrne medale oraz piłkę. Opiekunami zespołu byli hm. Maria Motyka i Ryszard Sikora. Gratulujemy zwycięstwa! 

 
Rocznia uchwalenia Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 23 maja 2017 13:30

3 maja 2017 r. świętowaliśmy 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W Czchowie odbyły się gminne uroczystości patriotyczno-religijne. Jak zawsze służbę na nich pełnili czchowscy harcerze. DH „ Czchowskie Orły” i GZ „ Leśne Ludki” wystawiły kilkunastoosobową reprezentację. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny. Nastepnie  odbył się przemarsz ulicami rynku i uroczysta akademia, w której wzięliśmy udział.

Poprawiony: czwartek, 08 czerwca 2017 12:54
 
I Hufcowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 7114 Copy18 marca gromada zuchowa „Leśne Ludki” oraz drużyna harcerska „Czchowskie Orły” wzięła udział w I Hufcowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej zorganizowanym w SP nr3 w Brzesku. Druhny i druhowie rywalizowali w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Jako pierwsze rozgrywki rozpoczęły zuchy, które zajęły III miejsce. Harcerze w kategorii chłopców wywalczyli I miejsce i otrzymali złote medale.

Więcej…
 
Hufcowe Spotkanie Harcerzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 7014 CopyZ okazji Dnia Myśli Braterskiej odbyło się Hufcowe Spotkanie Harcerzy w dniach 18-19.02.2017r. w ZS w Jurkowie. Z DH „Czchowskie Orły” w spotkaniu wziął udział patrol 7 osobowy wraz z drużynową. Wieczorem odbyło się Świeczkowisko poświęcone prezentacji drużyn. Towarzyszył nam śpiew, przy dźwięku gitary nauczyliśmy się piosenki „Szare Szeregi”. Po kolacji odbyła się projekcja filmu „Kamienie na Szaniec”.

Więcej…
 
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 7045 CopyZ okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, harcerze z DH „ Czchowskie Orły” uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym w ZS w Jurkowie z kapitanem Stefanem Kuligiem, „Żołnierzem Wyklętym” pochodzącym z Rytra. Gościem spotkania był też Jacek Turek,autor książki o Kapitanie Stefanie Kuligu, opowiadającej o życiu i losach więźnia obozów koncentracyjnych, po wojnie zaangażowanego w walkę niepodległościową, prześladowanego, więzionego i szykanowanego w okresie PRL.

Więcej…
 
Biwak z okazji "Dnia Myśli Braterskiej" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

100 5518 CopyW dniach 17-18 luty zuchy z Gromady Leśne Ludki uczestniczyły w dwudniowym biwaku w PSP nr 3 im Mikołaja Kopernika w Brzesku z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Uczestniczyły w nim zuchy: Magdalena Baca, Michalina Cetnarowska, Aleksandra Horzymek, Zofia Horzymek, Patrycja Brzęk, Katarzyna Marszałek, Zuzanna Wiejowska i drużynowa Bernadeta Baca. Było dużo świetnej zabawy połączonej ze zdobywaniem sprawności Światozmieniacza. Już zaraz po przybyciu każdy patrol musiał przygotować plakat z nazwą swojej drużyny ukazujący najważniejsze jego cechy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.