Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

ZHP 2017
II Hufcowy Turniej Piłkarski Zuchów i Harcerzy 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 21 kwietnia 2018 r na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku rozegrany został II Hufcowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Zuchów i Harcerzy. Wzięło w nim udział niemal 150 zuchów i harcerzy naszego Hufca. W kategorii harcerzy starszych naszą drużynę „ Czchowskie Orły” reprezentowali: dh Błażej Nadolnik, dh Piotr Czyżycki, dh Mateusz Zelek, dh Jakub Osada, dh Mikołaj Kurzacz, dh. Wiktoria Romuzga, dh. Zuzanna Skwarło, dh. Anna Bryniak. Drużyna zajęła I miejsce zdobywając złote medale. Opiekun grupy hm Maria Motyka. Gratulujemy zwycięstwa!

 
Hufcowy Biwak z okazji Dnia Myśli Braterskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Harcerze, zuchy i instruktorzy Hufca Brzesko jak co roku świętowali Dzień Myśli Braterskiej, termin przesunął się z 22 lutego na 9-10 marca 2018 r. W spotkaniu, które odbyło się w PSP nr 2 w Brzesku wzięło udział ponad 130 druhów i druhen z Brzeska, Jadownik, Mokrzysk, Jasienia, Tworkowej, Jurkowa w tym 10 osobowy patrol harcerzy drużyny „ Czchowskie Orły” z Czchowa.

Więcej…
 
Konkurs Kolęd i Pasterałek "Koledować Każdy Może". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

25 styczeń 2018 r. odbył się XXXV Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędować Każdy Może”.

Organizatorem konkursu była drużyna harcerska „ Czchowskie Orły”. Patronat nad konkursem objęła Pani Dyrektor Barbara Wojakiewicz.. Celem konkursu było kultywowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek. Do konkursu zgłosiło się 48 uczestników w kategorii klas O-III i IV-VI. Można było śpiewać w języku polskim i angielskim, oraz grać na instrumencie.

Komisja oceniła dobór i oryginalność repertuaru, muzykalność i walory głosowe wykonawców, ogólny wyraz artystyczny i wyłoniła zwycięzców w każdej kategorii. Laureaci otrzymali nagrody a wszyscy uczestnicy dyplomy.

 
"Betlejemskie Światło Pokoju 2017" - Harmonogram PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

19.XII.2017r.Uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju 2017 w Brzesku na Rynku- uroczystość Hufca Brzesko, udział we Mszy Świętej w kościele Św. Jakuba w Brzesku (patrol 10 naszych harcerzy i 2 instruktorów).
20.XII.2017r. Przyrzeczenie na Betlejemskie Światło Pokoju 7 harcerzy z klasy IV: dh. Zuzanna Wiejowska, dh. Zuzanna Bobowska, dh. Magdalena Kozdrój, dh. Julia Romuzga, dh Jakub Osada, dh Gabriel Jędryka, dh Mateusz Zelek. Wigilia harcerska –łamanie opłatkiem, życzenia bożonarodzeniowe. Wykonanie stroików dla chorych do hospicjum Czchowie.

Więcej…
 
Obchody 99 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

                     11 listopada2017r harcerze z drużyny      „ Czchowskie Orły” wzięli udział w miejskich obchodach 99 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Był to dzień pełen radości, w którym druhny i druhowie wyrazili swój patriotyzm uczestnicząc we Mszy św., wspólnej modlitwie za Ojczyznę oraz pełniąc warty w miejscach pamięci, uczestniczyli także w przemarszu na cmentarz i gminnej akademii.

 
Akcja "Płomyk Pamięci" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

     Akcja „Płomyk Pamięci” odbyła się w dniach 25.10-01.11.2017r. Młodzież szkolna w tym harcerze porządkowała i dekorowała   mogiły zapomniane, Miejsca Pamięci Narodowej, cmentarz wojenny i groby nauczycieli . W dniu 1listopada harcerze zapalili znicze i pełnili honorowe warty.

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.