Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

ZHP 2017
MOKRZYSKA 2018 - PIOSENKA HARCERSKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

14.05.2018 r. reprezentacja 10 osobowa w składzie: solista- Gabriel Jędryka, zastęp- dh. Marcelina Góra,dh. Zuzanna Skwarło, dh.Emilia Kozdrój, dh. Magdalena Kozdrój, dh. Paulina Pawłowska, dh Jakub Osada, dh.Karolina Matlak,dh. Wiktoria Romuzga, dh. Wiktoria Romuzga z DH „ Czchowskie Orły” pod opieką dh Agnieszki Baczewskiej –Kucy wzięła udział w XVII PRZEGLĄDZIE PIOSENKI HARCERSKIEJ MOKRZYSKA 2018 W JODŁÓWCE organizowanym przez Drużynę Harcerską „Leśna Dziatwa” i Dyrekcję PSP w Mokrzyskach z honorowym patronatem Burmistrza Brzeska i Komendy Hufca ZHP Brzesko im. Mikołaja Kopernika.

Więcej…
 
MAJOWE ŚWIĘTA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

02.05.2018r. Z okazji Święta Flagi RP Hufiec ZHP w Brzesku zorganizował konkurs „Kosz Kwiatów dla Biało-Czerwonej". Harcerze z DH „Czchowskie Orły” reprezentujący środowisko PSP z Czchowa wykonali kompozycję kwiatową w kolorze biało-czerwonym ułożoną w koszu. Reprezentacja prezentowała gotowy kosz w dniu 2 maja o godz. 15.00 na Placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku. Komisja konkursowa dokonała oceny wszystkich koszy złożonych w terminie. Trzy najładniejsze kosze zostały nagrodzone.

Więcej…
 
II Hufcowy Turniej Piłkarski Zuchów i Harcerzy 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 21 kwietnia 2018 r na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku rozegrany został II Hufcowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Zuchów i Harcerzy. Wzięło w nim udział niemal 150 zuchów i harcerzy naszego Hufca. W kategorii harcerzy starszych naszą drużynę „ Czchowskie Orły” reprezentowali: dh Błażej Nadolnik, dh Piotr Czyżycki, dh Mateusz Zelek, dh Jakub Osada, dh Mikołaj Kurzacz, dh. Wiktoria Romuzga, dh. Zuzanna Skwarło, dh. Anna Bryniak. Drużyna zajęła I miejsce zdobywając złote medale. Opiekun grupy hm Maria Motyka. Gratulujemy zwycięstwa!

 
Hufcowy Biwak z okazji Dnia Myśli Braterskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Harcerze, zuchy i instruktorzy Hufca Brzesko jak co roku świętowali Dzień Myśli Braterskiej, termin przesunął się z 22 lutego na 9-10 marca 2018 r. W spotkaniu, które odbyło się w PSP nr 2 w Brzesku wzięło udział ponad 130 druhów i druhen z Brzeska, Jadownik, Mokrzysk, Jasienia, Tworkowej, Jurkowa w tym 10 osobowy patrol harcerzy drużyny „ Czchowskie Orły” z Czchowa.

Więcej…
 
Konkurs Kolęd i Pasterałek "Koledować Każdy Może". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

25 styczeń 2018 r. odbył się XXXV Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędować Każdy Może”.

Organizatorem konkursu była drużyna harcerska „ Czchowskie Orły”. Patronat nad konkursem objęła Pani Dyrektor Barbara Wojakiewicz.. Celem konkursu było kultywowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek. Do konkursu zgłosiło się 48 uczestników w kategorii klas O-III i IV-VI. Można było śpiewać w języku polskim i angielskim, oraz grać na instrumencie.

Komisja oceniła dobór i oryginalność repertuaru, muzykalność i walory głosowe wykonawców, ogólny wyraz artystyczny i wyłoniła zwycięzców w każdej kategorii. Laureaci otrzymali nagrody a wszyscy uczestnicy dyplomy.

 
"Betlejemskie Światło Pokoju 2017" - Harmonogram PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

19.XII.2017r.Uroczyste przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju 2017 w Brzesku na Rynku- uroczystość Hufca Brzesko, udział we Mszy Świętej w kościele Św. Jakuba w Brzesku (patrol 10 naszych harcerzy i 2 instruktorów).
20.XII.2017r. Przyrzeczenie na Betlejemskie Światło Pokoju 7 harcerzy z klasy IV: dh. Zuzanna Wiejowska, dh. Zuzanna Bobowska, dh. Magdalena Kozdrój, dh. Julia Romuzga, dh Jakub Osada, dh Gabriel Jędryka, dh Mateusz Zelek. Wigilia harcerska –łamanie opłatkiem, życzenia bożonarodzeniowe. Wykonanie stroików dla chorych do hospicjum Czchowie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.