Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

ZHP 2017
Hufcowy Biwak Letni w Piaskach Drużkowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 30 czerwca 2018 00:00

26-30.06.2018r.Hufcowy Biwak Letni w Piaskach Drużkowie. Udział 8 harcerzy.
Dh Kozdrój Emilia, Góra Marcelina, Matlak Karolina, Romuzga Wiktoria, Romuzga Julia, Bryniak Anna, Jędryka Gabriel, Zelek Mateusz. W trakcie trwania biwaku był realizowany Program III etap „ Pamięć historii żyje w nas” oraz program Przeciwdziałania alkoholizmowi „Bądź aktywny – nie pij” .Komendant biwaku hm Maria Motyka (w ramach wolontariatu).

 

 
MOKRZYSKA 2018 - PIOSENKA HARCERSKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

14.05.2018 r. reprezentacja 10 osobowa w składzie: solista- Gabriel Jędryka, zastęp- dh. Marcelina Góra,dh. Zuzanna Skwarło, dh.Emilia Kozdrój, dh. Magdalena Kozdrój, dh. Paulina Pawłowska, dh Jakub Osada, dh.Karolina Matlak,dh. Wiktoria Romuzga, dh. Wiktoria Romuzga z DH „ Czchowskie Orły” pod opieką dh Agnieszki Baczewskiej –Kucy wzięła udział w XVII PRZEGLĄDZIE PIOSENKI HARCERSKIEJ MOKRZYSKA 2018 W JODŁÓWCE organizowanym przez Drużynę Harcerską „Leśna Dziatwa” i Dyrekcję PSP w Mokrzyskach z honorowym patronatem Burmistrza Brzeska i Komendy Hufca ZHP Brzesko im. Mikołaja Kopernika.

Więcej…
 
MAJOWE ŚWIĘTA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

02.05.2018r. Z okazji Święta Flagi RP Hufiec ZHP w Brzesku zorganizował konkurs „Kosz Kwiatów dla Biało-Czerwonej". Harcerze z DH „Czchowskie Orły” reprezentujący środowisko PSP z Czchowa wykonali kompozycję kwiatową w kolorze biało-czerwonym ułożoną w koszu. Reprezentacja prezentowała gotowy kosz w dniu 2 maja o godz. 15.00 na Placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku. Komisja konkursowa dokonała oceny wszystkich koszy złożonych w terminie. Trzy najładniejsze kosze zostały nagrodzone.

Więcej…
 
II Hufcowy Turniej Piłkarski Zuchów i Harcerzy 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

W dniu 21 kwietnia 2018 r na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku rozegrany został II Hufcowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Zuchów i Harcerzy. Wzięło w nim udział niemal 150 zuchów i harcerzy naszego Hufca. W kategorii harcerzy starszych naszą drużynę „ Czchowskie Orły” reprezentowali: dh Błażej Nadolnik, dh Piotr Czyżycki, dh Mateusz Zelek, dh Jakub Osada, dh Mikołaj Kurzacz, dh. Wiktoria Romuzga, dh. Zuzanna Skwarło, dh. Anna Bryniak. Drużyna zajęła I miejsce zdobywając złote medale. Opiekun grupy hm Maria Motyka. Gratulujemy zwycięstwa!

 
Hufcowy Biwak z okazji Dnia Myśli Braterskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Harcerze, zuchy i instruktorzy Hufca Brzesko jak co roku świętowali Dzień Myśli Braterskiej, termin przesunął się z 22 lutego na 9-10 marca 2018 r. W spotkaniu, które odbyło się w PSP nr 2 w Brzesku wzięło udział ponad 130 druhów i druhen z Brzeska, Jadownik, Mokrzysk, Jasienia, Tworkowej, Jurkowa w tym 10 osobowy patrol harcerzy drużyny „ Czchowskie Orły” z Czchowa.

Więcej…
 
Konkurs Kolęd i Pasterałek "Koledować Każdy Może". PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

25 styczeń 2018 r. odbył się XXXV Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Kolędować Każdy Może”.

Organizatorem konkursu była drużyna harcerska „ Czchowskie Orły”. Patronat nad konkursem objęła Pani Dyrektor Barbara Wojakiewicz.. Celem konkursu było kultywowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek. Do konkursu zgłosiło się 48 uczestników w kategorii klas O-III i IV-VI. Można było śpiewać w języku polskim i angielskim, oraz grać na instrumencie.

Komisja oceniła dobór i oryginalność repertuaru, muzykalność i walory głosowe wykonawców, ogólny wyraz artystyczny i wyłoniła zwycięzców w każdej kategorii. Laureaci otrzymali nagrody a wszyscy uczestnicy dyplomy.

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.