Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

ZHP2013
XIII Przegląd Piosenki Harcerskiej i Zuchowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 maja 2014 11:41

100 4702 800x60014.05.2014 r. w Szkole Podstawowej w Mokrzyskach odbył się XIII Przegląd Piosenki Harcerskiej i Zuchowej. Przedstawiwciele naszych zuchów w składzie Jakub Hajduk, Natalia Strączek, Magdalena Nosek, Krzysztof i Julia Kołodziej, Gabriela Tobiasz, Gabriela Motak, Wiktoria Śliwińska i Wiktoria Pachocińska zaśpiewali piosenkę pt „ Podróżnik”.  Solistą  był Tadeusz Baca , który wykonał utwór pt.”Maszerują zuchy lasem” . Przedstawicielką Czchowskich Orłów była Kornelia Śliz. Nasza koleżanka zachwyciła wszystkich swoim głosem i grą na skrzypcach. Za wykonany utwór "Świetlany Krzyż" otrzymała wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody. Pomimo deszczowej aury za oknem zuchy i harcerze świetnie się bawili. Do przeglądu zuchów i harcerzy przygotowywały drużynowe.: dh Bernadeta Baca i dh Maria Motyka.

Poprawiony: wtorek, 20 maja 2014 11:50
 
Wieści od zuchów i harcerzy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 maja 2014 07:45

SAM 0297 800x600Gromada zuchowa "Leśne Ludki" i drużyna "Czchowskie Orły" brały udział w turnieju tenisa stołowego i konkursie recytatorskim pt. „Strofy o Ojczyźnie”. Konkurs odbył się Publicznej Szkole Podstawowej  nr 2 Brzesku. Druhny i druhowie dzielnie walczyli o miejsca na podium. W turnieju tenisa stołowego w kategorii zuchów I miejsce zajął Piotr Czyżycki, III miejsce Jakub Jarzmik. W kategorii harcerzy II miejsce zajał Kamil Choiński. Konkurs recytatorski wygrała Kornelia Śliz , która zdobyła I miejsce. Gratulujemy wszystkim zuchom i harcerzom.

Poprawiony: piątek, 16 maja 2014 10:53
 
Biwak Harcierskiej Akademii PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 12 marca 2014 13:09

zhpW czasie ferii zimowych 7 harcerzy z naszej drużyny „Czchowskie Orły” uczestniczyło w Biwaku Harcerskiej Akademii w Brzesku. Już w pierwszym dniu biwaku, nocą wybraliśmy się pod pomnik na Słotwinie, aby oddać hołd poległym bohaterom. Drugi dzień obfitował w zajęcia związane z harcerskim ABC. Nie zabrakło również różnego rodzaju zabaw sportowych i harcerskich. W trzecim dniu atrakcją był współny marsz na wzgórze Bocheniec. Trasę liczącą 16 km pokonaliśmy z uśmiechem na ustach, w zawrotnym tempie a to za sprawą pięknej pogody jaka nam towarzyszyła w czasie marszu. Do zobaczenia za rok!

Poprawiony: środa, 12 marca 2014 13:29
 
Wizyta zuchów i harcerzy w Kopalni Soli w Bochni PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 12 marca 2014 12:43

SAM 0215W dniach 28.02.2014- 1.03.2014r. 150 harcerzy z Hufca Brzesko uczestniczyło w nocnym pobycie w kopalni soli w Bochni. Z naszej drużyny harcerskiej „ Czchowskie Orły” i gromady zuchowej „ Leśne Ludki” w wyjeździe wzięło udział 23 druhów pod opieką hm Marii Motyki. Podczas pobytu zwiedzaliśmy podziemną trasę turystyczną , poznawaliśmy historię kopalni soli. Przemierzaliśmy trasę pieszo i kolejką. Mieliśmy również okazję płynąć łodzią przez komorę wypełnioną solanką 250m pod ziemią.

Poprawiony: środa, 12 marca 2014 13:07
Więcej…
 
Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej na rzecz Maksymiliana Krzyżaka i Filipa Gwoździa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 03 marca 2014 09:12

zhp3Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy okazali duże serce i wzięli udział w akcji charytatywnej na rzecz chorych dzieci w tym:  Wolontariuszom z Drużyny Harcerskiej „ Czchowskie Orły” przy PSP w Czchowie, ZS w Czchowie, DH „ Sokoły” z PG w Czchowie, ZS w Jurkowie, Dyrekcjom Szkół, Ofiarodawcom. Zebrane środki przekażemy na konto chorych dzieci z przeznaczeniem na leczenie.

                                                                                                 Czuwaj!

                                                                          Współorganizator i koordynator akcji

                                                                                      hm. Maria Motyka

Poprawiony: poniedziałek, 03 marca 2014 09:27
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.