Szkolne Koło CARITAS i Wolontariatu

Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

ZHP 2015
Osiągnięcia zuszków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20160623 101103 800x480W ostatnim tygodniu nauki kilkanaście zuchów otrzymało sprawności w następujących kategoriach: podróżnik, badacz przyrody, muzyk oraz sportowiec i plastyk. Druhny i druhowie indywidualnie i zbiorowo podejmowali działania w określonej dziedzinie. Zdobycie sprawności ujawniło ich uzdolnienia , rzetelności w zabawie oraz praktyczne zastosowanie zdobytych umiejętności. Gratulujemy wszystkim zdobytych sprawności i życzymy dalszych.

 
Dzień Dziecka i Święto Zucha w Ośrodku Harcerskim w Piaskach-Drużkowie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20160602 113435 CopyZ okazji Święta Zucha uczniowie klas drugich udali się do Harcówki w Piaskach – Drużkowie. Najpierw skorzystali z zaproszenia państwa Jeneralskich i obejrzeli zagrodę alpaków. Dzieci i rodzice z wielkim zaciekawieniem obserwowali strzyżenie wełny i dowiedzieli się wielu informacji o tych zwierzętach. M.in. tego, że kołdry wykonane z wełny alpaków mają zarówno właściwości zdrowotne, jak i cieplne. Po wspaniałym posiłku przygotowanym przez państwa Jeneralskich (bardzo smaczne muffiny w różnych smakach) zuszki udały się na prom.


Więcej…
 
XV Przegląd Piosenki Zuchowej i Harcerskiej w Mokrzysce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20160519 121339 Copy19 maja Gromada Zuchowa Leśne Ludki uczestniczyła w jubileuszowym bo już 15-stym Przeglądzie Piosenki Zuchowej i Harcerskiej. Nasz zastęp reprezentowały zuchy w składzie: Michał Wszołek, Anna Serafin, Oliwia Zelek, Katarzyna Marszałek, Amelia Bajda, Julia Romuzga, Zofia Horzymek, Zofia Policht, Wiktoria Sady-Potapow, Jakub Osada zaprezentowały piosenkę pt. „ Dzielne Zuchy”. Jako solistka wystąpiła Lena Wypasek w piosence „ Muzykalny zastęp”. Przegląd był wspaniałą zabawą dla wszystkich druhów i druhen, bez wyjątku…

 
Srebrni medaliści V Międzynarodowego Harcerskiego Turnieju Piłkarskiego SCOUT CUP 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 5526 800x600W sercu Małopolski – Krakowie w dniach 20-22.05.2016r. odbyła się V edycja harcerskiego Turnieju, zorganizowanego przez ZHP Chorągiew Krakowską. Turniej miał na celu międzynarodową integrację między Skautami z całej Europy oraz szerzenie rozwoju fizycznego w środowiskach harcerskich.

Więcej…
 
225 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 5510 800x600W dniu 2 maja zuchy i harcerze świętowali Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polski. Wykonali chorągiewki, prace plastyczne z godłem Polski. Świętowali na grillu przy placu zabaw. W dniu 3 maja włączyli się w obchody 225 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Więcej…
 
Turniej Tenisa Stolowego i Konkurs Recytatorski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20160420 161333 resized 800x45020 kwietnia już po raz kolejny zuchy i harcerze uczestniczyli w Hufcowym Turnieju Tenisa Stołowego oraz konkursie recytatorskim „ Strofy o Ojczyźnie”. Rozgrywki odbyły się w Zespole Szkół w Jadownikach w kategorii: chłopcy i dziewczęta. Druhowie dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki, czego dowodem są zajęte przez nich miejsca.

Więcej…
 
6 rocznica katastrofy smoleńskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 5407 800x600W 6 rocznicę katastrofy smoleńskiej od rana w naszej szkole zuchy i harcerze mieli dzień mundurowy aby upamiętnić ofiary katastrofy, w której zginęło 96 osób. Delegacja składająca się z młodzieży szkolnej i nauczycieli udała się na Skwer Katyński, złożyła wiązankę i zapaliła znicze pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej. W tym dniu harcerze i zuchy zaciągnęli honorową wartę .

 
Akcja charytatywna dla „ Łukasza”. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 5330 800x600Z okazji Dnia Myśli Braterskiej w dniach 4-6.03 i 11-13.03. 2016 r. na terenie działalności Hufca ZHP Brzesko przeprowadzono Publiczną Zbiórkę Pieniężną nr 2016/ 661 /OR „Pomagamy i działamy II”. Celem zbiórki była pomoc w leczeniu i rehabilitacji wybranych dzieci z terenu Hufca . Na terenie Gminy Czchów kwestowano na leczenie i rehabilitację „ Łukasza” z Czchowa.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa

BIP11
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.