Szkolne Koło CARITAS

Dla Rodziców

Absolwenci

Bezpieczeństwo

Innowacje pedagogiczne

Licznik odwiedzin

ZHP 2015
Osiągnięcia zuszków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20160623 101103 800x480W ostatnim tygodniu nauki kilkanaście zuchów otrzymało sprawności w następujących kategoriach: podróżnik, badacz przyrody, muzyk oraz sportowiec i plastyk. Druhny i druhowie indywidualnie i zbiorowo podejmowali działania w określonej dziedzinie. Zdobycie sprawności ujawniło ich uzdolnienia , rzetelności w zabawie oraz praktyczne zastosowanie zdobytych umiejętności. Gratulujemy wszystkim zdobytych sprawności i życzymy dalszych.

 
Dzień Dziecka i Święto Zucha w Ośrodku Harcerskim w Piaskach-Drużkowie. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20160602 113435 CopyZ okazji Święta Zucha uczniowie klas drugich udali się do Harcówki w Piaskach – Drużkowie. Najpierw skorzystali z zaproszenia państwa Jeneralskich i obejrzeli zagrodę alpaków. Dzieci i rodzice z wielkim zaciekawieniem obserwowali strzyżenie wełny i dowiedzieli się wielu informacji o tych zwierzętach. M.in. tego, że kołdry wykonane z wełny alpaków mają zarówno właściwości zdrowotne, jak i cieplne. Po wspaniałym posiłku przygotowanym przez państwa Jeneralskich (bardzo smaczne muffiny w różnych smakach) zuszki udały się na prom.


Więcej…
 
XV Przegląd Piosenki Zuchowej i Harcerskiej w Mokrzysce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20160519 121339 Copy19 maja Gromada Zuchowa Leśne Ludki uczestniczyła w jubileuszowym bo już 15-stym Przeglądzie Piosenki Zuchowej i Harcerskiej. Nasz zastęp reprezentowały zuchy w składzie: Michał Wszołek, Anna Serafin, Oliwia Zelek, Katarzyna Marszałek, Amelia Bajda, Julia Romuzga, Zofia Horzymek, Zofia Policht, Wiktoria Sady-Potapow, Jakub Osada zaprezentowały piosenkę pt. „ Dzielne Zuchy”. Jako solistka wystąpiła Lena Wypasek w piosence „ Muzykalny zastęp”. Przegląd był wspaniałą zabawą dla wszystkich druhów i druhen, bez wyjątku…

 
Srebrni medaliści V Międzynarodowego Harcerskiego Turnieju Piłkarskiego SCOUT CUP 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 5526 800x600W sercu Małopolski – Krakowie w dniach 20-22.05.2016r. odbyła się V edycja harcerskiego Turnieju, zorganizowanego przez ZHP Chorągiew Krakowską. Turniej miał na celu międzynarodową integrację między Skautami z całej Europy oraz szerzenie rozwoju fizycznego w środowiskach harcerskich.

Więcej…
 
225 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 5510 800x600W dniu 2 maja zuchy i harcerze świętowali Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polski. Wykonali chorągiewki, prace plastyczne z godłem Polski. Świętowali na grillu przy placu zabaw. W dniu 3 maja włączyli się w obchody 225 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Więcej…
 
Turniej Tenisa Stolowego i Konkurs Recytatorski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

20160420 161333 resized 800x45020 kwietnia już po raz kolejny zuchy i harcerze uczestniczyli w Hufcowym Turnieju Tenisa Stołowego oraz konkursie recytatorskim „ Strofy o Ojczyźnie”. Rozgrywki odbyły się w Zespole Szkół w Jadownikach w kategorii: chłopcy i dziewczęta. Druhowie dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki, czego dowodem są zajęte przez nich miejsca.

Więcej…
 
6 rocznica katastrofy smoleńskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 5407 800x600W 6 rocznicę katastrofy smoleńskiej od rana w naszej szkole zuchy i harcerze mieli dzień mundurowy aby upamiętnić ofiary katastrofy, w której zginęło 96 osób. Delegacja składająca się z młodzieży szkolnej i nauczycieli udała się na Skwer Katyński, złożyła wiązankę i zapaliła znicze pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej. W tym dniu harcerze i zuchy zaciągnęli honorową wartę .

 
Akcja charytatywna dla „ Łukasza”. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

SAM 5330 800x600Z okazji Dnia Myśli Braterskiej w dniach 4-6.03 i 11-13.03. 2016 r. na terenie działalności Hufca ZHP Brzesko przeprowadzono Publiczną Zbiórkę Pieniężną nr 2016/ 661 /OR „Pomagamy i działamy II”. Celem zbiórki była pomoc w leczeniu i rehabilitacji wybranych dzieci z terenu Hufca . Na terenie Gminy Czchów kwestowano na leczenie i rehabilitację „ Łukasza” z Czchowa.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

indeks

men

oke

wfzklasa

pajack

cyfrowa szkoła

librus

moksir logo

czchow

czas czchowa

BIP11
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.